fbpx
SLOW-TALKS_Banery_Strona-główna_02SlowTalks_Landing_KartyBliskość_Baner_Mobile_02

W wieku dwudziestu lat usłyszałam zdanie: „weź to, co kochasz i uczyń swoim życiem”. Od tamtego momentu stało się ono moją myślą przewodnią i celem. Zaczęłam świadomie odkrywać, co jest tym, co kocham i jak chcę żyć. Dlatego tak bardzo wierzę, że lepsze poznanie siebie pozwala na budowanie życia na swoich zasadach i mam na to dowody.

Moje wieloletnie doświadczenie stanowi siłę moich produktów i usług

10 lat w coachingu
i mentoringu

3000+ sprzedanych
produktów

6 lat budowania marki
osobistej w SoMe

Odkąd w 2014 roku trafiłam do pracy w IT zafascynowałam się sposobem tworzenia produktów, które pokochają użytkownicy. Ich tajemnica tkwiła w lepszym poznaniu użytkownika i odpowiedzi na jego potrzeby. Przez 7 lat zdobywałam wiedzę i wykorzystywałam w praktyce wiele narzędzi wspierających ten proces, aż dotarło do mnie… że one świetnie sprawdzą się także w odkrywaniu nas samych! I tak narodził się pomysł na projekt Slow Talks. W ramach moich produktów i usług dzielę się wiedzą i narzędziami do samorozwoju, które są wynikiem wielu lat w pracy na stanowiskach liderskich i managerskich oraz umiejętności z zakresu life coachingu, Agile i Managementu 3.0.
Kiedy ktoś pytał mnie o to, co robię w życiu, zawsze odpowiadałam: „podróżuję po świecie, a w przerwach pracuję w IT”. Do 2020 roku zwiedziłam blisko 50 krajów i w ciągu roku każdy wolny dzień wykorzystywałam na podróżowanie. Praca zawodowa sprawiała mi ogromną satysfakcję i dawała poczucie bezpieczeństwa, ale w pewnym momencie poczułam, że chcę czegoś więcej. Zrozumiałam, że potrzebuję wyjechać w dłuższą podróż, aby odciąć się od codziennych bodźców i skupić na sobie. I tak we wrześniu 2020 roku „rzuciłam wszystko”, spakowałam życie do plecaka i zostałam digital nomadką.
Przez ostatnie lata mieszkałam na Zanzibarze, w Tanzanii lądowej, na Bali, w Barcelonie i na Lanzarote. To był czas, w którym na nowo odkryłam siebie, a raczej w końcu usłyszałam siebie. Zrozumiałam, co chcę robić, a przede wszystkim, jak chcę się czuć. Cały ten proces rozbudził we mnie jeszcze większą ciekawość i rozpoczął naukę uważności, pracy z przekonaniami oraz rozwój samoświadomości. W tym czasie wciąż się kształciłam – ukończyłam kurs Professional Life Coach Certification & Guide oraz odbyłam kilkadziesiąt sesji mentoringowych z osobami indywidualnymi i firmami.

Moich pięć talentów wg badania Gallupa

Bliskość

Umiem budować silne relacje oparte na uważności, empatii i skutecznej komunikacji. Umiem wspierać w osiąganiu celów, zmianach i rozwoju.

Strateg

Posiadam wewnętrzny kompas, który prowadzi mnie do celu. Umiem tworzyć efektywne plany działania oraz wyznaczać kierunek zmian.

Odkrywca

Wyróżnia mnie kreatywne pomysły i innowacyjne podejście. Mam naturalne predyspozycje do inspirowania innych.

Dowodzenie

Skutecznie organizuję pracę, zarządzam zespołem i inspiruję innych do osiągania celów. Pomaga odkryć wewnętrzną motywację.

Aktywator

Sprawnie przechodzę od pomysłu do realizacji. Umiem aktywować to podejście u innych i zmobilizować do najmniejszego kroku.

Kilka faktów o mnie

Praktykuję jogę, a moim sposobem na wyciszenie jest medytacja.
Podczas podróży szybko zaprzyjaźniam się z lokalnymi kotami.
Odpoczywam i pracuję w naturze, a do miast lubię jeździć na city breaki.
Mam ptasią fobię, zwaną awizofobią.
Uwielbiam obserwować wschody słońca i wschody księżyca w pełni.
Jestem fanką pięknych wnętrz i dobrego designu.
Lubię kawę speciality, choć ostatnio zastępują ją rozmarynem.
Dużo się śmieję, kocham się przytulać i grać w karciane Monopoly.

Moje publikacje i motywacja

Grudzień
2022

Przeznaczenie codziennie choć dziesięciu minut na podróż w głąb siebie sprawia, że mamy ochotę to robić (bo nie trwa to zbyt długo), widzimy efekty (bo robimy to regularnie), a im dalej w las, tym po prostu dobre praktyki stają się naturalne i wchodzą na stałe do naszego dnia. Z myślą o takich mikrochwilach dla siebie stworzyłam 111 podróży w głąb siebie – zbiór 55 pytań i 56 wyzwań

Luty
2022

Aby wesprzeć budowanie bliskości wymyśliłam Karty Bliskość – 32 pytania do rozmowy o czymś więcej. Pretekst do zatrzymania się na chwilę i skupienia na tu i teraz. To kolejna odsłona kart do rozmowy, bo wierzę że rozmowa jest fundamentem, na którym stoją zdrowe, szczęśliwe relacje.

Listopad
2021

Słowo „przewodnik” używane jest zazwyczaj w odniesieniu do przewodników turystycznych. Tym razem, z Przewodnikiem Rozwojowym, zabieram w podróż w poszukiwaniu siebie, w ramach której powiększysz swoją samoświadomość. To workbook z masą ćwiczeń do budowania życia na swoich zasadach.

Grudzień
2020

„Ludzie nie potrafią ze sobą rozmawiać i rozmawiają coraz mniej, w dodatku na trywialne tematy, nie dotyczące ich samych, tylko mało istotnych spraw”. W niezgodzie na taki stan rzeczy, i z silnym przekonaniem, że ma to sens, stworzyłam Grę w pytania i e-booka Jak rozmawiać ze sobą i z bliskimi.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.